Dil Seçiniz
WhatsApp

Satış Sonrası Hizmetler Politikamız

Genpower jeneratör olarak en yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri müşterilerle buluşturup, satış sonrası da destek hizmetleriyle her daim yanınızdayız. Satış sonrası hizmet politikalarında kaliteli ve zamanında servis, çözüm odaklı iletişim, yedek parçaya ulaşılabilme kolaylığı, güler yüzlü ve hoşgörülü yaklaşımı amaç edinen Genpower, kullanıcılarına her türlü destek için uzman teknik personelleri ile servis hizmeti sunuyor. Her türlü soru, şikayet ve öneriler için info@genpower.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Garanti kapsamı dışında kalan ürünlerimizin etkin ve yüksek performans ile kullanılabilir durumda kalması ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için Satış Sonrası Hizmetler departmanı tarafından periyodik bakım sözleşmeleri oluşturulmuştur. Periyodik bakımlarda kullanılan sarf malzemlerin tamamı orjinaldir.

Genpower olarak orjinal parça kullanımının makinenin ömrünün uzatacağının bilincinde olup, orjinal ürün kullanımın önermekteyiz.Mevcut jeneratörlerinize talepleriniz ve gereksinimleriniz doğrultusunda revizyon yapmak, pano vs. donanım ekleme hizmetleri de bulunan Genpower satış sonrası hizmetleri arasında olup, teknik destek ekibi ile her türlü soru ve taleplere yanıt vermektedir. Genpower satış sonrası hizmetler departmanı, garanti kapsamına girsin girmesin her türlü yedek parça ihityacınıza cevap verecek bilgiye, donanıma ve tamamı orjinal olmak üzere bünyesinde bulundurduğu geniş yedek parça ambarları ile müşterilerimize en hızlı şekilde hizmet vermektedir.