Dil Seçiniz
WhatsApp

Kariyer

Genpower jeneratör olarak eğitim, hayat boyu devam eden bir süreçtir ve çalışanların kariyer planlamaları bu ilkeden yola çıkılarak şekillendirilmektedir.

Çalışanlarımızın mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamında bulunmalarına öncelik veriyor ve yeni fikirlerini her zaman destekliyoruz.

Çalışanlarımızın motivasyonlarını artıracak, sürekli gelişerek fark yaratabilmelerinde motivasyonun ne denli önem teşkil ettiğinin farkında olup, çalışanlarımızın  etkin iletişim platformları yaratıyor,yüksek performansa ulaşmalarında personelimizin iş kariyerlerini geliştirecek eğitim, teşvik ve motivasyonları sağlıyoruz.

Çalışanlarına artı değer sağlayacak kazanımlar sunan Genpower, yeniliğe açık, girişimci, rekabetçi ruha sahip, vizyon ve ilkeleri Genpower değerleriyle örtüşen takım arkadaşlarının Genpower’ı daha ileri noktalara taşıyacağına inanmaktadır.

Çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak ve korumak en öncelikli iş hedefimizdir ve tüm çalışanlarımızın insan onuruna uygun çalışma koşulları içinde sağlıklı ve güvenlı bi ortam sağlıyoruz

Kurumsal ve köklü bir firmaya yakışan cazip bir firma olarak başarısının mimarı olan değerli Genpowerlılara ayrıcalıklar sunulmaktadır.